INDONEZYJSKIE METODY TERAPII

 

REFLEKSOTERAPIA

30 min 65 PLN / 60 min 130 PLN
Refleksoterapia jest nieinwazyjną uzupełniającą terapią zdrowotną, która jest skuteczna w promowaniu głębokiego relaksu i dobrego samopoczucia; poprzez zmniejszenie stresu w życiu ludzi może być kluczem do optymalizacji dobrego zdrowia i budowania odporności. Jest to terapia dotykowa oparta na teorii, że różne punkty na stopach, dolnej części nogi odpowiadającym różnym obszarom ciała, a refleksolodzy zajmują się tymi punktami i obszarami.

TERAPIA SHIATSU

60 min 150 PLN / 90 min 220 PLN / 120 min 280 PLN
Shiatsu to holistyczna terapia – patrzy na całość, by dostrzec widoczne i ukryte objawy. Nie zatrzymuje się na fizycznej warstwie, bo oddziałuje także na umysł i emocje. Są stosowane techniki akupresury:: kciukami, dłońmi, łokciami. W ciele ludzkim istnieje sieć kanałów energetycznych, i to na nich głównie pracuje terapeuta, włączając nacisk w tzw. akupunktach.

TRADYCYJNA BALIJSKA TERAPIA Z AROMATERAPIĄ

60 min 130 PLN / 90 min 195 PLN / 120 min 260 PLN
Tradycyjna terapia balijska polegająca na fizycznym oddziaływaniu na ciało w celu redukcji stresów i napięć z użyciem oleju aromaterapeutycznego.

ŚWIECOWANIE USZU

30 min 75 PLN
Świecowanie uszu można wykonać nie tylko w przypadku nadmiaru woskowiny w uszach. Medycyna alternatywna zaleca świecowanie uszu osobom zmagające się z szumami w uszach różnego pochodzenia. Również bóle i zawroty głowy, migreny i zespół przewlekłego zmęczenia są wskazaniem do konchowania uszu.

SHIRODHARA

90 min 250 PLN / 120 min 300 PLN
Nazwa terapii Shirodhara składa się z dwóch słów, które wyśmienicie oddają jego istotę: SHIRO, które w sanskrycie oznacza głowę, oraz DHARA oznaczająca polewanie strumieniem płynu. Shirodhara jest to zabieg polegający na polewaniu czoła i głowy strumieniem ciepłego oleju o działaniu terapeutycznym.

 

TOP