MASAŻE CAŁEGO CIAŁA

MASAŻ BALIJSKI

60 min 130 PLN / 90 min 195 PLN / 120 min 260 PLN
Jest typowym rodzajem masażu wykonywanego na wyspie Bali. Typowy masaż tego rodzaju łączy w sobie techniki jawajskie i balijskie. Opiera się w dużej mierze na intensywnych ruchach wykorzystując ugniatanie skóry, gładzenie, rozcieranie, akupresurę i refleksoterapię. Mogą zostać wplecione również elementy aromaterapii z użyciem klasycznych olejków eterycznych green tea, frangipani, lemon grass, passion fruit, java bądź chempaka. Terapeutyczny masaż balijski poprawia krążenie krwii oraz limfy tym samym pozytywnie wpływając na cały organizm.

MASAŻ LOMI LOMI

60 min 150 PLN / 90 min 220 PLN / 120 min 280 PLN
Wyjątkowy masaż leczniczy, którego tradycja wywodzi się z Hawajów. Opiera się na prastarej (sięgającej 6000 lat wstecz) filozofii Huny, praktykowanej w niezmienionym stanie tylko w tym jednym miejscu na świecie. W myśl tego światopoglądu cały świat przenika energia zwana przez Hawajczyków mana, którą należy spożytkować na własny użytek. Charakterystyczne dla tej techniki jest wykorzystywanie, dłoni, łokci i przedramion. Długie, ciągłe ruchy relaksują całe ciało i są niezwykłym spektaklem wdzięku oraz gracji. Lomi lomi uwalnia od stresu, napięć, poprawia przepływ krwi i limfy przez co eliminuje wszystkie toksyny z organizmu.

MASAŻ SHIATSU

60 min 150 PLN / 90 min 220 PLN / 120 min 280 PLN

Często określany bywa również jako „akupunktura bez igieł”. W bardziej dosłownym tłumaczeniu „shiatsu” oznacza uciskanie kciukami. Ta technika masażu oparta jest na japońskiej tradycji i pierwotnie była wykorzystywana wyłącznie jako metoda lecznicza. Jak wskazuje nazwa, masaż shiatsu opiera się na stosowaniu ucisku dłoni, w celu wyregulowania fizycznej struktury organizmu i jego naturalnych wewnętrznych energii. Pozwala on zlikwidować napięcia, ponadto uspokaja nerwy oraz dodaje witalności. Szczególnie polecany jest osobom aktywnie uprawiającym wszelkie sporty. Masaż shiatsu wykonywany jest bez użycia oleju.

MASAŻ TAJSKI

60 min 150 PLN / 90 min 220 PLN / 120 min 280 PLN

Jego tradycja sięga ok. 500 roku p. n. e. i wiąże się z niemal mityczną postacią osobistego lekarza buddy. Masaż tajski wykorzystuje rozmaite techniki, łącząc akupresurę najważniejszych punktów na ciele z refleksologią i jogą. Nasi specjaliści podczas wykonywania tego rodzaju masażu wykorzystują dłonie, kciuki, łokcie i przedramiona, dzięki czemu zabieg jest intensywny i bardzo efektywny. Prowadzi do redukcji napięcia mięśni, ścięgien i stawów, powodując w konsekwencji samooczyszczanie organizmu.

MASAŻ SZWEDZKI

60 min 140 PLN / 90 min 210 PLN / 120 min 270 PLN
Współcześnie stanowi nawiązanie do tradycyjnego masażu szwedzkiego i jest kompilacją najlepszych i najpopularniejszych technik masażu stosowanych w Europie Zachodniej. Wykorzystuje głębokie ruchy, które uciskają określone partie, przy czym stosowane są rozmaite formy dotyku jak: głaskanie, rozcieranie, oklepywanie, wibracje, piłowanie. Chwyty, które wykorzystywane są w tym masażu, umożliwiają dokładne stymulowanie powierzchniowych i głębokich warstw tkanek. Proponujemy go szczególnie dla osób, które odczuwają przemęczone pracą fizyczną i umysłową oraz osobom z wadami postawy. Daje uczucie lekkości i miękkości w masowanych mięśniach i stawach, likwiduje ból i przynosi ogólne odprężenie.

MASAŻ GORĄCYMI KAMIENIAMI

90 min 195 PLN / 120 min 260 PLN
To masaż regenerujący ciało. Jego historia sięga ok. 5000 lat wstecz, gdy był stosowany w Indiach i przez starożytnych Majów. Kamienie stosowane do tego zabiegu muszą być odpowiednio spreparowane i przygotowane. Wykorzystuje się różne minerały, gdyż każdy inaczej wpływa na ciało. Najczęściej wykorzystujemy oryginalne kamienie z lawy wulkanicznej z wyspy Bali. Masaż gorącymi kamieniami pozwala usprawnić przepływ energii przez zmęczony lub chory organizm. Do wyboru olejek o wybranym zapachu: green tea, frangipani, lemon grass, passion fruit, java bądź chempaka.

MASAŻ COMBI

60 min 150 PLN / 90 min 220 PLN / 120 min 280 PLN

Połączenie 4 technik masażu: gorącymi kamieniami, shiatsu, tajskiego oraz balijskiego z olejem zrelaksuje każdego.

MASAŻ SPORTOWY

90 min 220 PLN / 120 min 280 PLN

Mocny masaż polecany dla osób uprawiających sport. Połączenie masażu lomi lomi oraz masażu balijskiego z użyciem wybranego oleju zapachowego.

MASAŻ NA 4 RĘCE

60 min 260 PLN / 90 min 390 PLN / 120 min 520 PLN
Niezapomniany masaż wykonywany przez 2 masażystów jednocześnie to połączenie 4 różnych technik
masażu: shiatsu, balijskiego, lomi lomi oraz szwedzkiego.

MASAŻ DLA KOBIET W CIĄŻY

60 min 130 PLN / 90 min 195 PLN
Specjalnie przygotowany masaż, który może być wykonywany dla kobiet w ciąży. Masaż wykonywany jest z wybranym olejem. Jest również możliwość wybrania oleju bez zapachu.

MASAŻE CZĘŚCIOWE

 

MASAŻ PLECÓW

30 min 65 PLN / 60 min 130 PLN
Masaż pleców oraz ramion eliminuje napięcia zbierające się w okolicach kręgosłupa, ramion oraz szyi.

MASAŻ PLECÓW SHIATSU

30 min 75 PLN / 60 min 150 PLN
Masaż pleców i ramion łączący w sobie technikę akupresury. Masaż wykonywany jest bez użycia oleju.

MASAŻ PLECÓW GORĄCYMI KAMIENIAMI

60 min 150 PLN
Masaż pleców oraz ramion eliminuje napięcia zbierające się w okolicach kręgosłupa, ramion oraz szyi. Masaż wykonywany jest z wykorzystaniem gorących kamieni wulkanicznych, rozgrzewa i dodaje energii.

REFLEKSOLOGIA

30 min 65 PLN / 60 min 130 PLN

Obejmuje masaż stopy, grzbietu stopy, palców, kostek oraz łydek przez co usuwa uczucie “ciężkich nóg”.

MASAŻ GŁOWY I TWARZY

30 min 65 PLN / 60 min 130 PLN
Jest bardzo przyjemny, głęboko relaksuje i odpręża. Jest bardzo popularny przy takich dolegliwościach jak stres oraz bóle głowy.

TOP