AROMATYCZNY PEELING CIAŁA

30 min 90 PLN

SHIRODHARA

60 min 250 PLN / 90 min 300 PLN

Shiro, które w sanskrycie oznacza głowę, oraz dhara oznaczająca polewanie olejem. Shirodhara jest to zabieg polegający na polewaniu głowy i czoła strumieniem ciepłego oleju o działaniu terapeutycznym. Zabieg wprowadza w relaksujący nastrój.

BALINESE LULUR

90 min 250 PLN

Peeling całego ciała o zapachu zielonej herbaty, cempaki, java, kwiatowym, marakuji bądź trawy cytrynowej połączony z masażem balijskim

CEMPAKA STRESS RELIEF

120 min 300 PLN

Masaż balijski w połączeniu z masażem głowy i twarzy, maska na ciało oraz refleksologia stóp potrafi wprawić każdego w stan relaksu.

 

SPICY HOT STONE

120 min 310 PLN

Rozgrzewający rytuał z maską na całe ciało, masażem głowy i twarzy oraz masażem gorącymi kamieniami o wybranej nucie zapachowej.

SLIMMING LEMONGRASS

120 min 340 PLN

Spalający tkankę tłuszczową rytuał z olejem Lemongrass, dodatkowym masażem na wybraną partię ciała i tradycyjną balijską maską na ciało Lemongrass.

 

PARADISE

150 min 380 PLN

Rytuał Paradise z peelingiem całego ciała, maską na ciało, maską na twarz oraz zakończony masażem balijskim z masażem głowy i twarzy przeniesie cię na rajską wyspę.

 

REFRESHING GREEN TEA

150 min 390 PLN

Rytuał z zieloną herbatą obejmuje masaż głowy i twarzy, maskę na twarz, peelingiem całego ciała oraz przedłużony masaż balijski z naturalnym olejem z esencją zielonej herbaty.

FACE RETREAT

60 min 270 PLN

Zabieg na twarz z użyciem naturalnych kosmetyków z Indonezji połączony z 30 minutowym masażem twarzy.

TOP