TERAPIE

 

AROMATERAPIA

60 min 130 PLN / 90 min 195 PLN / 120 min 260 PLN
Połączenie technik masażu z zastosowaniem naturalnych olejków eterycznych działa kojąco na różnego rodzaju dolegliwości ciała, jak i umysłu. Olejki eteryczne – rozpuszczone w olejach naturalnych, działają zarówno na zmysł powonienia, jak i na zakończenia nerwowe – radząc sobie skutecznie m.in. ze stanem stresu, dolegliwościami bólowymi, uczuciem napięcia, a także korzystnie wpływając na stan skóry. Aromaterapia jest zabiegiem, któremu bezpiecznie poddać się może niemal każdy – to bezpieczna forma terapii, pozwalająca szybko wyeliminować poczucie zmęczenia psychicznego i fizycznego oraz dodająca energii. Szczególnie polecana jest przy: -dolegliwościach związanych z menstruacją – np. przy łagodzeniu PMS, -dolegliwościach związanych z okresem menopauzy, -uczuciu nieustannego zmęczenia i napięcia – fizycznego oraz psychicznego, -wysokim poziomie stresu, -problemach z zasypianiem, -potrzebie wyrównania stanów energetycznych, -dolegliwościach bólowych, -uczuciu niepokoju wewnętrznego, -zmiennych stanach emocjonalnych, -sytuacjach wzmożonego wysiłku fizycznego – przy intensywnych treningach czy wyczerpującej pracy fizycznej

TERAPIA TAJSKA

60 min 150 PLN / 90 min 220 PLN / 120 min 280 PLN
Tradycja terapii sięga ok. 500 roku p. n. e. i wiąże się z niemal mityczną postacią osobistego lekarza buddy. Terapia tajska wykorzystuje rozmaite techniki, łącząc akupresurę najważniejszych punktów na ciele z refleksologią i jogą. Nasi terapeuci podczas terapii wykorzystują dłonie, kciuki, łokcie i przedramiona, dzięki czemu zabieg jest intensywny i bardzo efektywny. Prowadzi do redukcji napięcia mięśni, ścięgien i stawów, powodując w konsekwencji samooczyszczanie organizmu.

AKUPRESURA

60 min 150 PLN / 90 min 220 PLN / 120 min 280 PLN

Akupresura jest najstarszą metodą zwalczania wielu dolegliwości oraz chorób, to rodzaj masażu, który polega na uciskaniu odpowiednich punktów na powierzchni skóry. Jest to naturalna, nieinwazyjna technika pomagająca likwidować wiele dolegliwości bólowych o różnej etiologii.

AKUPRESURA STÓP

30 min 65 PLN / 60 min 130 PLN
Akupresura polega na uciskaniu oraz masowaniu odpowiednich punktów na skórze stóp. Wykonywanie masażu działa pobudzająco na zakończenia nerwowe — powstałe w wyniku tego impulsy biegną do ośrodkowego układu nerwowego i docierają do kory mózgowej, by dalej, drogami nerwowymi, dostać się do chorego narządu, co w efekcie zapewnia zmniejszenie dolegliwości bólowych i poprawę czynności danego narządu. Stymulowanie odpowiednich miejsc pozwala na wydzielanie się endorfin — hormonów szczęścia, które mają zdolność tłumienia takich objawów jak ból czy odrętwienie. Akupresura stóp pozwala na zwalczenie dolegliwości, działa rozluźniająco, a także pozwala zachować odpowiednią równowagę ciała i ducha.

AKUPRESURA TWARZY

30 min 65 PLN / 60 min 130 PLN
Twarz — podobnie jak nasze stopy, dłonie i uszy jest miejscem punktów refleksologicznych, które przez tysiące zakończeń nerwowych połączone są z narządami i układami całego ciała. Poprzez masowanie i uciskania punktów nie tylko pobudzamy ukrwienie w tych obszarach, ale również wpływamy na cały organizm przywracając równowagę energetyczną. Wywodząca się z medycyny chińskiej refleksologia twarzy jest naturalną terapią, która niesie za sobą korzyści dla zdrowia. Terapia wpływa na zmniejszenie poziomu napięcia w całym ciele.

TOP